IZOLACE PODLAH

Tepelná izolace podlah

Pomocí foukaných izolačních materiálů, jako je foukaná izolace Climatizer Plus, Climastone nebo Clymastyren provedeme kvalitní tepelnou izolaci Vaší podlahy. Velkými výhodami foukané izolace je možnost uložení do podlahy volně, bez vzniku spár a bez nežádoucích tepelných mostů.

Jde o jednoduchý způsob jak Vaši podlahu izolovat i v tom případě, že je podlaha dutá s betonovou deskou nebo dlažbou. Pomocí fotoaparátu se ověří stávající stav dutiny. Pokud by od zeminy vzlínala vlhkost do konstrukce podlahy, je možné použít nenasákavý grafitový polystyren Climastyren.

Izolace duté podlahy s betonovou deskou, není nutné rozebrat celou konstrukci:

Zvuková izolace podlahy

Ke zvukové izolaci podlah je možné použít tyto druhy izolací:

Zvukově izolační desky Wolf -  desky obsahující křemičitý písek, dokonale tlumí zvuk v celém frekvenčním spektru. Tloušťka těchto desek je minimální - 10 resp. 15 mm. Desky se mohou použít i do konstrukcí podlah, stěn a stropů. Zvukově izolační desky Wolf jsou vyrobeny z přírodních materiálů a nezatěžují životní prostředí.

Dřevovláknité deskové materiály Unger-Diffutherm - které je možné opatřit vrstvou omítky a libovolným barevným nátěrem. Vysoká objemová hmotnost.

Foukaná celulózová izolace Climatizer Plus - izolaci aplikujeme mokrou cestou, jako finální povrchová úprava zabraňuje nežádoucím odrazům zvuku uvnitř místnosti. Je možné volit z několika barevných variant.

Minerální foukaná izolace Climastone - aplikaci se provádíme výhradně suchou cestou volně na půdy, do dutin trámových stropů, mezi krokve a do obvodových stěn

Minerální foukaná izolace Climastone - aplikaci provádíme výhradně suchou cestou volně na půdy, do dutin trámových stropů, mezi krokve a do obvodových stěn.

Zvuková izolace podlahy deskami Wolf

Zvuková izolace podlahy deskami Wolf

Zvuková izolace podlahy Climastone

Zvuková izolace podlahy Climastone