Možnosti použití

Foukaná izolace patří mezi nejkvalitnější izolační materiály, které je možné použít pro kompletní zateplení rodinných domů, bytů, podkrovních prostor, půd apod.

Foukaná izolace má vynikající tepelné, zvukové i izolační vlastnosti, díky kterým je vhodná i pro zvukovou izolaci strojoven, sportovních center, nahrávacích a rozhlasových studií nebo barů či diskoték.

Díky použití foukané izolace výrazně snížíte náklady na vytápění Vašeho domu a zvýšíte tím hodnotu budov a prodloužíte jejich životnost. Představuje rychlý, ekonomický a zároveň kvalitní způsob izolace. Je možné v tomto případě využít i speciálního dotačního programu ZELENÁ ÚSPORÁM.

Záruka na použitý materiál je až 20 let.

Foukaná izolace Olomouc, popis prvků

Popis izolačních prvků

A – Foukaná izolace Climatizer Plus – tato foukaná izolace je především vhodná pro všechny typy konstrukcí, jako jsou podlaha, strop, půda, stěna, střecha. Pro více informací o tomto produktu klikněte ZDE.

B – Zvuková a akustická izolace WOLF – tato izolace je patentovaná. Zvukově-izolační desky WOLF představují nový izolační systém. Jejich využití je ve stavebnictví. Pro více informací o tomto produktu klikněte ZDE.

C – Tepelná izolace EASY FILL 034 – jedná se o foukaný grafitový polystyren, který je speciálním výrobkem. Tato foukaná izolace je vhodná do vlhkých budov. Je velmi dobrým tepelným izolantem. Pro více informací o tomto produktu klikněte ZDE.

D – Protipožární nástřik PROMASPRAY F 250 – jedná se o protipožární izolaci. Je to účinný a trvalý nástřik, který zvyšuje požární odolnost ocelových nebo betonových konstrukcí. Pro více informací o tomto produktu klikněte ZDE.

E – Tepelná izolace UNGER DIFFUTHERM – tyto izolační systém s dřevovláknitými deskami jsou vhodné pro vnitřní i vnější zateplení. Pro více informací o tomto produktu klikněte ZDE.