Aktuality

Tepelná a akustická izolace Climawood

Datum: 2. 12. 2018

Foukaná izolace Climawood využívá všechny přednosti přírodního dřeva a zároveň Vám pomůže ušetřit až třetinu nákladů za energie.

Zateplení podkroví

Datum: 25. 9. 2018

Hledáte způsob jak a čím zateplit vaše chladné podkrovní prostory? Tyto nepříjemné problémy s klimatem v podkrovních prostorách lze ovšem velice jednoduše vyřešit, a to díky použití foukané celulózové izolace Climatizer Plus.

Foukaný grafitový polystyren EASY FILL 034

Datum: 21. 8. 2018

Foukaný grafitový polystyren Easy Fill 034 vás překvapí svými mimořádnými tepelně-izolačními vlastnostmi. Easy Fill 034 je pěnový nenasákavý polystyren, který obsahuje příměs grafitu. Díky tomu, že je hydrofobizovaný odolává vodě a může být použit i do vlhkých prostor, kde jiné izolace selhávají.

Ochrana domu před přehříváním

Datum: 1. 6. 2018

Jak zabránit nežádoucímu přehřívání vašeho domu během horkých letních měsíců? Řešení je snadné, efektivní a vyplatí se vám i během zimy. Skvělým tipem je foukaná izolace Climatizer Plus s jejímž využitím i aplikací má naše firma zkušenosti již mnoho let.

Ochrana budovy před požárem s izolací Climastone

Datum: 1. 5. 2018

Jak ochránit budovu před účinky požáru? Naše firma vám nabízí možnost unikátní izolace na minerální bázi, která se vám vyplatí a zároveň je na ni opravdový spoleh. Našim zákazníkům již řadu let provádíme protipožární izolaci pomocí foukaného minerálního materiálu CLIMASTONE.

Foukaná izolace a technologie foukání

Datum: 27. 2. 2018

Pokud hledáte efektivní způsob zateplení Vašeho domu a chtěli byste minimalizovat tepelné ztráty a ušetřit za energie, je pro vás ideální volbou foukaná izolace Climatizer Plus.

Proč zateplit dům foukanou izolací?

Datum: 31. 1. 2018

Foukaná izolace má velkou řadu výhod. Jde o způsob izolování stavebních konstrukcí za pomocí aplikačního přístroje foukáním přímo do izolovaných konstrukcí. Je možné tak vytvořit izolaci přímo na míru a bez zbytečných spár a tepelných mostů. Naše firma nabízí na výběr z několika typů izolačních materiálů, které jsou velmi kvalitní.

Patentovaná akustická izolace Wolf

Datum: 15. 12. 2017

Akustická a zvuková izolace Wolf je velmi výkonnou zvukovou izolací, která je patentově chráněná. Tato izolace představuje nový izolační systém, který má využití právě ve stavebnictví. Izolační desky jsou vyráběny z biologicky odbouratelných a čistých materiálů na bázi těžkých hmot v takzvané nepojené formě.

Izolační systémy Unger -Diffutherm

Datum: 16. 11. 2017

Zateplení vašeho domu s minimálními tepelnými ztrátami existuje. Řešením jsou totiž izolační systémy Unger-Diffutherm, což jsou speciální dřevovláknité desky, které lze využít pro izolaci fasád, zdí, střech, příček a stropů. Je možné je využít jak pro dřevostaby, tak i zděné domy.

Vnitřní a vnější zateplení domu pomocí dřevovláknitých desek

Datum: 18. 10. 2017

Ušetřete v zimním období za energie, které jsou spojené s vytápěním. Neváhejte a obraťte se touto cestou na naši společnost A1 servis CZ s.r.o. a využijte právě nyní všechny výhody, které dřevovláknité desky Unger Diffutherm nabízí.
123